Campus Kompas > Campus Kompas Secundair Onderwijs Wetteren > Blog > Dikketruiendag

Dikketruiendag

  • door

Het is voor iedereen een rare tijd. Wij kijken hoopvol uit naar het coronavaccin. Maar voor de klimaatopwarming is er geen vaccin. De remedie voor het klimaatvirus, dat zijn onze klimaatacties.  

Onze school vindt het belangrijk om niet bij de pakken te blijven zitten en ging in op de oproep van het Departement Omgeving van de Vlaamse overheid om op 9 februari 2021 deel te nemen aan de 17e editie van Dikketruiendag


Onder normale omstandigheden organiseert onze school een aantal acties om de CO2-uitstoot te verminderen. Dit jaar kon dit vanwege de afkoelingsweek niet doorgaan op school, maar dat hield ons niet tegen om ze alsnog uit te voeren!

We vroegen onze leerlingen om thuis de thermostaat minstens één graadje lager te zetten en nadien in hun gekste warme outfit te kruipen. Zo droegen we ons steentje bij en was het dit jaar toch ook een beetje carnaval!